Moc prosííím hlásni mi ---Tady---. Jsem tam jako *Ter!nQa* s Hilary :) Díky!

Září 2010

The End... I´m sorry... =´(

25. září 2010 v 19:52 | * Ter!nQa * |  Moje kecy :)
Prosim, pusťte si ↑

Přišla chvíle, o které jsem si myslela, že nepřijde... =( Vím, že je tohle rána pod pás, ale... omlouvám se :( Prožila jsem tady jeden krásný rok. Přesně před rokem a čtyřmi dny jsem totiž napsala svůj první článek. Pravda, byli to fotky Vanessy, ale všechno se snad počítá, ne? :).
Už několikrát jsem pozastavovala, ale bylo to hlavně o tom, že už jsem byla na blogu buď závislá, nebo toho bylo moc... Teď už mě blog nebaví, a na počítač celkově se taky nutim. I teď sem tu jen proto, abych tenhle článek zveřejnila. Cca před 40ti minutama sem seděla u mě na posteli a řikala si: Nojo, dyť já musim na počítač a napsat ten článek... Achjo, mě se tam tak nechce... Ale musim tam, aby věděli, že sem zkončila.
Teď vidíte, že se sem fakt nutim... :(
Poznala jsem tu hrozně moc fajn lidí. Za to bych jim taky strašně moc chtěla poděkovat. Taky bych chtěla napsat něco ke každýmu Affku, který mám momentálně v seznamu:

El!$*: Tak to je úžasná holka, se kterou se člověk nasměje až až :). A hlavně sme nejlepší kámošky, takže bez smíchu ani ránu, ne?! xD Před pár dny s blogem taky skončila, ale jsem ráda, že se můžeme denně vídat ve škole :). I když mi s tim tvym mluvení o určitejch věcech xD někdy lezeš na nervy, tak si super! :) Na blog si přidávala vždycky krásný články. Hlavně ty kusovky s jahodama xD.

Kačka: Podle mě, super holčina. Potkat se s ní někde jinde než na blogu, tak s ní bude určitě sranda! :) A pokud se nepletu, zná se s Terinkou (viz. jako poslední), ke který bych toho chtěla hodně napsat. Děkuju.

KarolinQa: Taky bezvadný Affko. Na blog přidávala hodně věci týkající se hlavně lásky a tak, takže posuzuju, že bude o trošku straší než já :). Možná proto sme si asi tolik nepsali, jako s ostatníma. Ale děkuju! :)

Pafííí...!: Taky patří mezi mý oblíbený Affka! :)) U tvejch článků sem se většinou usmála, i když tam nebylo vůbec nic směšnýho. Byli to články, u kterejch sem se nenudila a dokázala je přečíst až do konce. Teda to u ostatních Affek taky, ale myslela sem jiný blogy (blogy lidí co mi napsali komentář k článku a vůbec je neznám + nějaké blogy stálých návštěvníků). Děkuju! :)

Terinka: Tak, a teď to nejlepší nakonec! :) Vím, že máme hodně společného :D. Obě máme cukrovku, sme skoro stejně starý a docela si rozumíme :). To telefonní číslo... Já ti napíšu na e-mail :) Neboj, já nezapomněla! :) Chtěla bych ti ale poděkovat za tvoje články! Vždycky si na blogu měla pěkný obrázky celebrit. Párkrát sem od tebe i kopírovala :) Většinou to byla Hilary, ale někdy i něco jinýho :). Strašně moc ti děkuju! Moc hezky se s tebou povídá! :)

Tak, k Affkům to je všechno... Teď vy ostatní... :)
Postřehla sem, že jsou tu asi 2 stálý návštěvníci, ale za Affka je nemám... Vám bych chtěla taky moc poděkovat. Komentáře se tu od vás většinou taky vyskytli a udělaly mi radost :).

Dobře, ještě bych vás Affka chtěla poprosit o nějaký kontakt :). ,,Můj" e-mail budete mít pod článkem :)

Takže, teď jedny z posledních slov tohohle blogu: Bude se mi po vás strašně moc stejskat! Na vaše blogy se bude snažit chodit vždycky, když se dokopu na pc! :) Bylo mi tu s váma moc hezky a hodně ste mě naučili! :) Něco z toho si budu pamatovat hodně dlouho, protože něco používám od té doby, co sem si to přečetla u jednoho Affka :). Takže ještě jednou moc děkuju, a mějte se tu hezky! Mám vás ráda!
Vaše *Ter!nQa*

E-mail: kralicek001.blog@seznam.cz

Pozastavuju...

11. září 2010 v 19:28 | * Ter!nQa * |  Moje kecy :)
Aloha... Jak ste si asi všimli, na blogu sem těď docela dlouho nebyla... :( A to z těhle důvodů: škola, povinnosti, teď jak začala school tak čas utíká hrozně rychle a když si najdu volnou chvilku, tak na blog nemám ani pomyšlení, a na závěr... rodiče. Asi si dovedete představit, jak vyváděj, když sedim u pc a nemám připravenou tašku do školy (mimochodem... minimálně 4 lidi co znám, si věci /ne úkoly, ty mám většinou taky jako první/ připravujou až večer, ale to jim prostě nevysvětlíte). Takže hlavně z toho prvního a posledního důvodu pozastavuju. Nevim na jak dlouho, ale každopádně se ještě ozvu :). Myslim, že mě můžete čekat tak za 10-14 dní, než si zase načasuju, kolik času mi stačí na učení, kolik na jiný věci a tak... A hlavně nám za chvilku začínaj kroužky, takže čas asi opravdu nebude. Třeba dneska... to sme zase byli u dědy na zahradě, kde sem se málem nudou ukousala!!! xD Ale zejtra budu doma, to vám garantuju!!! xD Já totiž odmítám, bejt zalezlá někde v koutku zahrady aby mě rodiče nutili sbírat shnilý hrušky, jabka a broskve, a aby mě nutili dělat jiný odporný věci, jako třeba dneska... to sem ze země sbírala mrtvího ptáka! :/ xD! A jestli mě tam odvezou, tak sednu na autobus, a jedu at home! 8 Kč na lístek mám! xD, No a v pondělí zase škola a o daším víkendu konečně k babičce a s El!$* do kina :).
Ještě mě El!$* ,,poprasila", abych napsala nějaký hlášky ze školy, tak tady sou :) A podotýkám, že na tyhle věci nemám moc dobrýho pamatováka, takže to bude napsaný asi trošku jinak, než to bylo původne řečeno :).

Učitelka o výtvarce: A až to budete mít hotové, tak uděláte prostorového ptáka, který může takhle stát.. a může i takhle viset.

V jídelně v řadě na oběd:
Spolužák: Hele nechtěli by ste bejt na lyžáku se mnou na pokoji?
El!$*: No to určitě...
Já: Myslim že by si rychle utek.
Spolužák: Já bych ,,to" za jednu noc stihnul...

xD. Tak jo, to je asi všechno, co sem chtěla napsat... :). Tak aloha! :)

Už to zase začíná... 10 měsíců hrůzy :D

5. září 2010 v 17:58 | * Ter!nQa * |  Moje kecy :)
Aloha, taky je vám tak strašná zima? Já mám od rána takovej pocit, že mi umrznou všechny prsty. Jak na nohou, tak na rukou :D. Možná to je tim, že se trošku bojim zejtřka... :). Jeden učitel totiž možná bude zkoušet co sme si zapamatovali z loňska, a jestli mě vyvolá k tabuli, tak ,,zamrznu", nevydám ze sebe ani hlásku a budu totálně namydlená xD. Takže ta zima je možná předvoj zejtřka xD.
Táák jo... A víte co mě štve nejvíc?! Že už zase začíná to sedění doma nad učebnicema a sešitama... Pokud nepočítám víkendy, jarní prázdniny a Vánoce (cca 10 dní volna) tak to bude furt dokola, ty samý hodiny, nový a nový učení a... a prostě mě to štve! :D xD No nic... jdu na večeři. Aloha :).

Demi Lovato - La la land

5. září 2010 v 17:53 | * Ter!nQa * |  Písničky a videa

Chvilkama mi tam dcl dost připomíná Evu Farnou xD


Hilary Duff strávila svatební ráno v zubařském křesle

2. září 2010 v 17:55 | * Ter!nQa * |  Hilary Duff
Herečka a zpěvačka Hilary Duff se v sobotu 14. srpna vdávala. Ovšem její vstup do manželství nezačal zrovna hladce a bezbolestně.

Dvaadvacetiletá blondýnka totiž musela pár hodin před obřadem k zubaři, protože si bolestivě naštípla zub. Slavnostní slib s Mikem Comriem pak složili při západu slunce v Santa Barbaře.

"Začala jsem svůj velký den s naštípnutým zubem. Můj plánovač svatby mě hodil k zubaři! Díky bohu, že se to vyřešilo během jediné hodiny," přiznala Hilary.

Stejně chvatné prý bylo i sepisování slibu, který Duff lehce okopírovala z internetu.

"Nenapsali jsme si slavnostní sliby slovo od slova. Trochu jsem pátrala na internetu tři dny předtím! Přečetla jsem si obřady jiných lidí, vybrala si z každého, co se mi líbilo. Vybrali jsme pár veršů a požehnání," přiznala Hilary v rozhovoru.

Na svatbě si pak už užívala a na hostině snědla, co viděla. "Řekla jsem své sestře Haylie, teď do sebe dostanu aspoň šestnáct tisíc kalorií!" prozradila Duff se smíchem.

1. 9. 2010 = dožila jsem se večera xD

1. září 2010 v 19:01 | * Ter!nQa * |  Moje kecy :)
Aloha :) Dneska mám ku podivu zase nějak moc dobrou náladu xD To je asi tim, že... že vám nic neřeknu! Byli byste moc chytrý! xD No nic, jak ste přižili první školní den? Já dcl dobře :) Teda on vlastně nebyl první, jak tak nad tim přemejšlim... On to byl už totiž několikátej první školní den xD Ale to je jedno :)
Jak už teda víte, dožila sem se večera - což sem nepředpokládala - a sem za to nesmírně ráda! :) Myslela sem, že se z holek stanou takový ty zmalovaný puberťačky - a taky že se z nějakejch, vlastně skoro všech staly... - a mě z nich pude hlava kolem.. Ale nakonec to bylo dcl good :) Vlastně já a El!$* sme se přes prázdniny snad nezměnily :)) No, pravda... taky už nás chytaj takový ty puberťácký.. věci xD ale zatim se, podle mě, dcl držíme xD
Hele, já mám ještě takovou malou prácičku (El!$* myslim ví jakou, protože sem jí jí psala xD)
Tak aloha :)